Czy moglibyście udostępnić mi modyfikację xxx ze STEAM ? Bo nie mam możliwości jej pobrać.
~Anonim
Przykro nam ale nie udostępniamy zawartości warsztatu, jeżeli Twórca sam tego nie robi. My udostępniamy swoją modyfikacje na OneDrive i linki zawarte są w opisach na STEAM. Możliwe, że inni również mają takie rozwiązanie. Zachęcam jednak do zakupu gry i swobodnego korzystania z warsztatu Prison Architect.
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Witam, od nie dawna gram w Prison Architect i mam pewien problem. Mianowicie moi więźniowie nie wychodzą z cel. Plan dnia wskazuje na jakieś czynności, lecz nic się nie dzieje. Wszystkie pokoje gotowe a oni siedzą w tych celach, choć są otwarte. Jakieś pomysły ?
~ Maciek
Prawdopodobnie masz źle zaznaczone obszary dla więźniów. Zajrzyj TUTAJ w celu zapoznania się z obszarami w grze. Odznacz wszystkie i zobaczysz, że problem sam się rozwiąże.
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Kupiłem grę na steamie, lecz Wasze spolszczenie nie działa w grze.
Wystarczy zasubskrybować nasze spolszczenie na platformie STEAM. Następnie aktywować i umieścić na samej górze listy modyfikacji.
Rozwiązanie drugie to pobranie nieco starszej wersji z ONE DRIVE i
wklejenie go ręcznie do folderu z modyfikacjami tj:
a) %LOCALAPPDATA%\Introversion\Prison Architect\
b) Możesz też kliknąć znaczek WINDOWS + R i wpisać %appdata%, a następnie cofnąć się do APPDATA i przejść do LOCAL, a następnie INTROVER... itd.
c) Wejdź do gry i kliknij "Open Save File", a następnie cofnąć się do PrisonArchitect i przejść do MODS.
Uwaga: twoja nazwa konta nie może zawierać polskich znaków np. konto: Michał musi być pisane Michal itd.
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Skąd pobrać Wasze spolszczenie ?
~ Mateusz
Dlaczego, gdy zapisuję grę nie jest ona zapisywana ?
~Michał
Najczęstszym powodem jest zła nazwa konta użytkownika. Twoje konto nie może zawierać polskich znaków. Zakładam, że twoje konto nosi nazwę Michał, musisz więc założyć nowe konto o nazwie Michal. To powinno rozwiązać problem.
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Pies wyczuwa mi podkop w więzieniu i stoi taka żółta flaga. Nie da się jej pozbyć i po jakimś tam czasie znika sama. Nie byłoby problemu, gdyby nie to, że jest już poza terenem mojego więzienia. Co robić ?
~Mikołaj M.
Niektóre psy się mylą, a niekiedy mają rację. Warto zatem wysłać kilka jednostek z psami w dane miejsce i sprawdzić czy rzeczywiście nie znajduje się tam jakiś tunel. Jeżeli zostanie coś znalezione należy natychmiast przeszukać wszystkie cele więzienne, a głównie interesować powinny Cię toalety, bo to od nich rozpoczyna się tunel. Jeżeli więźniowie w tunelu nie zdążą wrócić z końca podkopu to odkryjesz cały tunel i będziesz go mógł zakopać.
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Codziennie dostaje nowych więźniów. Zmiana w opcjach podczas rozpoczynania nowej gry nic nie daje. Czy można to jakos wyłączyc? Po pewnym czasie braknie miejsca na mapie.
~ Karol S.
OD ALPHA 30 ZMIANA DZIAŁANIA KONTROLOWANIA PRZYJAZDÓW WIĘŹNIÓW W ZAKŁADNE INTAKE
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Proszę mi powiedzieć dlaczego gra mi wcześniej działała, a teraz nie ???
~Kamil Z.
Jeżeli masz problem z aktualizacją modyfikacji, uruchomieniem gry czy też z samą modyfikacją to postępuj według poniższych wskazówek:
1. Odinstaluj grę i usuń jej wszystkie pliki.
2. Wejdź tu > %LOCALAPPDATA%\Introversion\Prison Architect\ < i skopiuj sobie folder SAVE na pulpit.
3. Po skopiowaniu folderu SAVE usuń wszystkie pozostałe pliki.
4. Zainstaluj ponownie grę w nowym miejscu.
5. Uruchom grę.
6. Wyjdź z gry.
7. Wejdź ponownie do > %LOCALAPPDATA%\Introversion\Prison Architect\ < i skopiuj folder SAVE z powrotem w to samo miejsce.
Te 7 kroków powinno rozwiązać każdy problem związany z uruchomieniem gry itp..
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Witam, mam dwa problemy związane z modyfikacją HD i spolszczeniem. Otóż jak sciągam spolszczenie do wersji 28 alpha to zamiast polskich znaków mam jakieś znaczki lub inne litery które nie są w polskim alfabecie. W wersji HD najnowszej czytałem w changelogu że jest usunięty BŁĄD, a gdy sciągam to on nadal jest. W czym problem ?
~Jakub O.
1. Jeżeli chodzi o znaczki zamiast polskich liter to sprawa jest bardzo prosta. Należy SPOLSZCZENIE umieszczać zawsze na pierwszym miejscu listy aktywnych modyfikacji
2. Jeżeli pobierasz NON-STEAM to pamiętaj, że zawsze z opóźnieniem publikujemy nasze aktualizacje. Najaktualniejsze znajdziesz zawsze na platformie STEAM. Jeśli problem pojawia się po aktualizacji za pośrednictwem STEAM należy przeczytać 8# Pytanie gracza i postąpić według tam znajdującej się instrukcji.
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
2. Czemu mam więźniów na dworze i stoją tam cały czas?
1. Budynek należy wykończyć, a następnie usunąć lub w miejscu postawionego fundamentu postawić nowy obiekt.
2. Sprawdź czy nie masz zablokowanej drogi do celi, czy masz wolne cele więzienne i zajrzyj do pytania nr. 2# Pytanie gracza.
Pozdrawiam
Prison Architect Polska
Więcej znajdziesz na: https://www.facebook.com/PrisonArchitectPoland
*Przedstawione wyżej wiadomości od graczy zostały zredagowane, lecz ich sens i znaczenie zostało zachowane. Przepraszamy za ewentualne błędy językowe, ortograficzne i inne.
KONTAKT:
https://www.facebook.com/Hoffman404PrisonArchitectPolska/
Dziękujemy za używanie naszych modyfikacji. Możesz okazać swoją wdzięczność i przez dotacjena dalszy rozwój!
- - -
BZWBK: 22 1090 2503 0000 0001 2043 5054
IBAN: PL22109025030000000120435054
PayPal: [email protected]
